Ski Areál Bedřichov

Pneuservis

Správně nahuštěné a vyvážené pneumatiky s kvalitním vzorem dezénu velice ovlivňují jízdní vlastnosti vozu. Nabízíme vám kompletní služby pneuservisu, které již spokojeně využívají mnoho našich zákazníků. Pracujeme rychle a spolehlivě i bez objednání. Ať už za námi přijedete kdykoli, po přezutí kol vám pneumatiky po domluvě uskladníme.

Bedřichov běžecké tratě

Autoservis

Provádíme opravy všech typů a značek se zaměřením na Japonské a Korejské vozy. Dodáváme kvalitní náhradní díly za rozumnou cenu a jsme vybaveni moderní technikou. Jsme k službám majitelům osobních a užitkových vozidel. Náš servis odhalí poruchy a upozorní na nutné výměny dříve, než bude pozdě. Vaše auto můžeme kontrolovat při pravidelných kondičních prohlídkách, nebo vždy, když nebude s vaším vozidlem něco v pořádku. Provádíme přípravu na STK. Kromě odborného servisu nabízíme i kompletní služby pneuservisu včetně prodeje nových pneumatik a disků.

Jizerské hory cyklotrasy

Ruční mytí

Kromě technické podpory, poskytujeme i špičkové ruční mýtí a čištění interiérů Vašich vozidel.

Váš nový servis v Plzni

Ubytování Bedřichov

Montáž doplňků

Chcete váš vůz vylepšit nebo upravit dle vlastních představ? Tak jste na správném místě. Montujeme veškeré doplňky, jak mechanické, ale také elektrické. Jako například parkovací čidla a kamery, kompletní auto-hifi, vyhřívané sedačky, tažné zařízení, tempomatů, bezpečnostních zařízení Medvěd-block a mnohé další.

Dětské hřiště Joudovna

Diagnostika

Náš autoservis provádí diagnostiku veškerých vozidel se vznětovými i zážehovými motory. Vaše vozidlo připojíme na profesionální diagnostický přístroj značky BOSCH, který nám umožní získat veškeré informace o aktuálním stavu vašeho vozidla.

Ski areál Bedřichov

Pneuservis

Správně nahuštěné a vyvážené pneumatiky s kvalitním vzorem dezénu velice ovlivňují jízdní vlastnosti vozu. Nabízíme vám kompletní služby pneuservisu, které již spokojeně využívají mnoho našich zákazníků.

Parkoviště Penzion KabošPetra

Karosářské práce

Zajišťujeme kompletní karosářské a lakýrnické práce pro osobní a užitková vozidla. Zajišťujeme drobný (kosmetický) vady, ale také i rozsáhlý poškození. Cílem naší opravy je vrátit vozidlo do původního stavu – bez ohledu na rozsah poškození nebo koroze.

Rychlý, levný a odborný servis